Producenci
O firmie

Nasza historia

MURMIX to polska marka produktów chemii budowlanej. Działalność na wymagającym rynku chemii budowlanej rozpoczęliśmy w 2009 roku od uruchomienia produkcji suchej chemii budowlanej w naszym zakładzie w Skórcu. Naszym celem od pierwszego dnia działalności było zaoferowanie klientom produktów o najwyższej i stabilnej jakości, a także za konkurencyjną cenę. Było to możliwe dzięki zautomatyzowaniu linii technologicznej, co gwarantuje powtarzalność wyrobów, a także dzięki wdrożeniu procedur zapewniających efektywność procesów produkcyjnych i logistycznych. Od początku istnienia marki MURMIX na rynku udało nam się zbudować wysoką rozpoznawalność na rynkach województw: mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego, pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Produkty chemii suchej pod marką MURMIX można tam znaleźć w większości renomowanych składów budowlanych. Nasza firma aktywnie rozwija sieć sprzedaży na terenie całego kraju i w tym celu została powołana w listopadzie 2011 roku spółka dystrybucyjna MURMIX DYSTRYBUCJA Sp. z o. o. Dodatkowo wraz z początkiem 2012 roku powiększyliśmy zespół sprzedaży. W 2012 roku wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowe systemy ociepleń (tynk mineralny, silikatowo-silikonowy, silikonowy), tynk mozaikowy, farby fasadowe, farby zewnętrzne, gładzie szpachlowe, oraz posadzkowe masy samopoziomujące.

Nasza misja

Celem strategicznym przy planowaniu produkcji MURMIX jest zadowolenie i satysfakcja każdego Klienta. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi, a Ich oczekiwania są wyzwaniem mobilizującym nas do ciągłego rozwoju. Nasza firma rozwija się dla naszych Klientów, ale także dzięki uwagom i sugestiom przez nich przekazywanym. Dlatego zachęcamy Państwa, obecnych i przyszłych użytkowników produktów pod marką MURMIX, do dzielenia się spostrzeżeniami i uwagami co do naszej działalności i oferowanych przez nas produktów. Zapewniamy, że wszystkie komentarze potraktujemy z należytą powagą.

Kontrola jakości

 Asortyment produktów chemii budowlanej pod marką MURMIX produkowany jest z najwyższej jakości surowców. Wszystkie produkty MURMIX posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny oraz zgodność z polską normą dotyczącą tej klasy wyrobów. Dla wszystkich produktów MURMIX wykonaliśmy wstępne badania typu w certyfikowanych laboratoriach.

 

Projekt współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Działania 1.2: „Sektorowe programy B+R” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl